Kā nopirkt ?

Farm24 jūs atradīsiet plašu augstas kvalitātes lauksaimniecības piederumu, aprīkojuma un rezerves daļu klāstu. Tas ir vienkārši, ātri, ērti un droši.

Iepērkoties vispirms izvēlieties produktus, kurus vēlaties iegādāties e-veikalā, un pēc tam saglabājiet tos iepirkumu grozā. Apmaksājot iepirkumu grozu, izvēlieties piegādes veidu, maksājiet ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai priekšapmaksas rēķinu. Uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, lai apstiprinātu pirkumu.

Ja pasūtījumā ir lielāki produkti, kuriem cenu nevar aprēķināt automātiski.
Tad transporta cena tiks pievienota 1 darba dienas laikā un tiks nosūtīts paziņojums pa e-pastu.
Pēc tam pasūtījumu var apstiprināt un apmaksāt preces.
Ja transporta cena nav piemērota, pasūtījumu var atcelt.

 

Kā atrast interesējošos produktus?

Pirmo produktu izvēli var veikt no e-veikala sānu izvēlnes, kurā ir redzamas produktu kategorijas. No turienes varat izvēlēties starp apakškategorijām vai arī jau varat veikt produktu atlasi. Varat arī izmantot meklēšanas lodziņu, lai atrastu meklēto produktu, ievadot atslēgas vārdu vai produkta nosaukumu. Noklikšķiniet uz attēla, lai apskatītu produktu sīkāk, un atvērsies produkta lapa ar nepieciešamo papildu informāciju. Ja produkts jums ir piemērots, saglabājiet to iepirkumu grozā. Pēc tam varat turpināt izvēlēties citus produktus vai sākt iepirkšanos grozā.

Kā es varu samaksāt par pirkumiem?

Mūsu e-veikalā preces varat droši iegādāties, izmantojot bankas saites Igaunijas bankās: Swedbank, SEB, LHV un Coop Pank. Ir iespējams norēķināties arī ar Visa un MasterCard kredītkartēm, kā arī iespējams norēķināties ar avansa rēķinu.

Banku piesaistes līgumi tiek slēgti tieši ar bankām.
Kredītkaršu maksājumu risinājums darbojas EveryPay vidē un sadarbībā ar LHV.
Farm24 e-veikalam nav piekļuves klienta bankas un kredītkartes datiem.

Preču pārvadāšana un cik tas maksā?

Transporta cenas tiek parādītas iepirkumu grozā pirms pasūtījuma veikšanas.

Preču saņemšanai ir pieejamas šādas iespējas:

  1. Es pats atbraukšu un paņemšu to – Farm24 noliktavā Pikk 37b, 73502 Ambla, Järva pagasts. Noliktava ir atvērta no pirmdienas līdz piektdienai no 8.00 līdz 17.00.
  2. Ar kurjerpastu uz jūsu izvēlēto adresi. Piegādes cena ir atkarīga no produktu svara (līdz 30 kg). Cena tiek automātiski parādīta iepirkumu grozā. Piegādes laiks līdz 2 darba dienām.
  3. No paku automāta – Smartpost, Omniva un DPD paku automāti. Cena tiek automātiski parādīta iepirkumu grozā. Piegādes laiks līdz 2 darba dienām.
  4. Uz paliktņiem – piemērots lielāku produktu pārvadāšanai. Cena ir atkarīga no platības, tilpuma un produktu svara. Cena tiek automātiski parādīta iepirkumu grozā. Piegādes laiks līdz 2 darba dienām.
  5. FARM24 pievienos transporta cenu 1 darba dienas laikā – tas nepieciešams nestandarta vai ļoti lieliem produktiem. Šādiem produktiem nav iespējams automātiski noteikt cenu. Lai iegūtu vislabāko cenu, mēs sazināsimies ar dažādiem transporta uzņēmumiem un piedāvāsim jums labāko cenu.

Lai izvēlētos transporta veidu, iepirkumu grozā ir jāievada pasta indekss. Pēc tam tiek parādīti iespējamie transporta risinājumi un cenas. Izvēlieties sev piemērotāko.

Cik ātri mani sasniegs pasūtītie produkti?

Produkta krājumu statuss tiek parādīts zem produkta informācijas. Noliktavā esošās preces tiks nosūtītas 1 darba dienas laikā no rēķina apmaksas dienas.

Mēs nosūtīsim jums e-pasta apstiprinājumu par piegādi un izsekošanas kodu. Piegāde var ilgt līdz 2 darba dienām no pasūtījuma veikšanas brīža.

Ja produkta nav noliktavā, paredzamais piegādes laiks tiek parādīts kopā ar krājumu. Šādā gadījumā produkti tiks piegādāti saskaņā ar norādīto piegādes termiņu (skaitot no rēķina apmaksas datuma). Ja pasūtījumā ir produkti ar dažādiem piegādes termiņiem, viss pasūtījums tiks nosūtīts atbilstoši produktam ar garāku piegādes termiņu.

Kur iegūt un kā izmantot reklāmas kodu?

Mēs izsniedzam kodus gadatirgos. Lai to izmantotu, ievadiet reklāmas kodu lodziņā iepirkumu groza lapā. Pārejiet pie pasūtījuma veikšanas.