Piegāde uz

Transporta cenas tiek parādītas iepirkumu grozā pirms pasūtījuma veikšanas.

Preču saņemšanai ir pieejamas šādas iespējas:

  1. Es pats atbraukšu un paņemšu to – Farm24 noliktavā Pikk 37b, 73502 Ambla, Järva pagasts. Veikals ir atvērts no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz 17.00.
  2. Ar kurjerpastu uz jūsu izvēlēto adresi. Piegādes cena ir atkarīga no produktu svara (līdz 30 kg). Cena tiek automātiski parādīta iepirkumu grozā. Piegādes laiks līdz 3 darba dienām.
  3. No paku automāta – Smartpost, Omniva un DPD paku automāti. Cena tiek automātiski parādīta iepirkumu grozā. Piegādes laiks līdz 3 darba dienām.
  4. Uz paliktņiem – piemērots lielāku produktu pārvadāšanai. Cena ir atkarīga no reģiona, produktu apjoma un svara. Cena tiek automātiski parādīta iepirkumu grozā. Piegādes laiks līdz 3 darba dienām.
  5. FARM24 pievienos transporta cenu 1 darba dienas laikā – tas nepieciešams nestandarta vai ļoti lieliem produktiem. Šādiem produktiem nav iespējams automātiski noteikt cenu. Lai iegūtu vislabāko cenu, mēs sazināsimies ar dažādiem transporta uzņēmumiem un piedāvāsim jums labāko cenu.

Lai izvēlētos transporta veidu, iepirkumu grozā ir jāievada pasta indekss. Pēc tam tiek parādīti iespējamie transporta risinājumi un cenas. Izvēlieties sev piemērotāko.

Cik ātri mani sasniegs pasūtītie produkti?

Produkta krājumu statuss tiek parādīts zem produkta informācijas. Noliktavā esošās preces tiks nosūtītas 1 darba dienas laikā no rēķina apmaksas dienas.

Mēs nosūtīsim jums e-pasta apstiprinājumu par piegādi un izsekošanas kodu. Piegāde var ilgt līdz 2 darba dienām no pasūtījuma veikšanas brīža.

Ja produkta nav noliktavā, paredzamais piegādes laiks tiek parādīts kopā ar krājumu. Šādā gadījumā produkti tiks piegādāti saskaņā ar norādīto piegādes termiņu (skaitot no rēķina apmaksas datuma). Ja pasūtījumā ir produkti ar dažādiem piegādes termiņiem, viss pasūtījums tiks nosūtīts atbilstoši produktam ar garāku piegādes termiņu.

Norādītais piegādes laiks ir aptuvens, un Farm24 ne vienmēr garantē piegādi norādītajā termiņā, jo galīgais piegādes laiks ir atkarīgs no transporta partneriem.