Teļu barošana ar vircas pudeli

Teļu barošanai ar mākslīgo pudeli ir vairāki iemesli.

Sūkšanas reflekss: Teļi ir bioloģiski programmēti sūkt. Barošana ar mākslīgo pudeli atdarina mātes speni, stimulējot teļa dabisko sūkšanas refleksu un palīdzot tiem uzņemt vairāk piena.

Piena daudzuma kontrole: Izmantojot mākslīgo pudeli, varat precīzi uzraudzīt, cik daudz piena vai piena aizvietotāja teļš patērē. Tas ir svarīgi, lai nodrošinātu, ka katrs teļš saņem pareizo barības daudzumu un lai sekotu viņu patēriņa tendencēm.

Individuāla aprūpe: Daži teļi var būt vājāki vai lēnāki nekā citi. Mākslīgā pudelīte ļauj tiešu, individuālu barošanu, nodrošinot, ka visi teļi saņem nepieciešamo uzturu.

Higiēna: Ja mākslīgās pudeles tiek pareizi tīrītas un uzturētas, tās var būt higiēniskākas nekā dažas citas barošanas metodes. Tas samazina teļu slimību risku.

Mazāk stresa teļiem: Ja mātes govis nav pieejamas vai teļi ir atdalīti no mātēm, barošana ar mākslīgo pudeli var būt teļiem mierinošāka nekā citas alternatīvas barošanas metodes.

Apstrādes atvieglošana: Barojot ar mākslīgo pudeli, teļi apmācās pierast pie cilvēku klātbūtnes, kas nākotnē var atvieglot to apstrādi.

Lutiga ämber 10l, läbipaistev + kaas (Latteri logoga) – DEV-Farm24

Lutipudel (2,8 l) – DEV-Farm24

Calf feeding bucket, 10l, transparent + Bucket lid

6.91 12.31  PVN 0%

820 in stock

transparent

Atsauksmes

There are no reviews yet.

Rādīt tikai atsauksmes Latviešu (0)

Be the first to review “Calf feeding bucket, 10l, transparent + Bucket lid”

Your email address will not be published. Required fields are marked *