Grozs


Grozs tukšs

Favorites

No products in wishlist

Clear all

View all

X

How to make a purchase?

Farm24 e-veikalā plašā sortimentā atradīsi kvalitatīvus fermas piederumus, ierīces un to rezerves daļas. Pirkumu veikšana ir vienkārša, ātra, ērta un droša.

Iepērkoties e-veikalā, vispirms izvēlies piemērotās preces, saglabā tās pirkumu grozā. Pirkumu groza apmaksā izvēlies piegādes veidu, samaksā par preci ar bankas saiti, kredītkarti vai priekšapmaksas rēķinu. Pirkuma apstiprināšanai Tavā e-pastā nonāks rēķins.  

Ja pasūtījums satur lielākas preces, kuru gadījumā nav iespējams automātiski aprēķināt cenu, tad transporta cena tiks pievienota 1 darba dienas laikā, un par to e-pastā tiks nosūtīts paziņojums. Pēc tam ir iespējams pasūtījumu apstiprināt un samaksāt par preci. Ja transporta cena nav atbilstoša, pasūtījumu var anulēt.  

Kā es varu atrast interesējošas preces?

Lai nokļūtu pie primārā preču sortimenta, jādodas uz e-veikala malā esošo izvēlni, kur ir minētas preču kategorijas. Tur tālāk var izvēlēties starp apakškategorijām vai sortimentā esošajām precēm. Piemērotas preces atrašanai var izmantot arī meklēšanas logu, ierakstot tur atslēgvārdu vai preces nosaukumu. Lai tuvāk iepazītos ar preci, noklikšķini uz attēla, pēc kā atvērsies produkta lapa ar nepieciešamo papildu info. Ja prece Tev piemērota, tad saglabā to pirkumu grozā. Tad vari turpināt izvēlēties citas preces vai arī pirkumu grozā uzsākt pirkuma noformēšanu.

Kā es varu samaksāt par precēm?

Mūsu e-veikalā droši vari samaksāt, izmantojot Latvijas banku saites: Swedbank, SEB, Luminor un Citadele. Var samaksāt arī ar kredītkartēm Visa un MasterCard, kā arī ir iespējams maksāt arī ar priekšapmaksas rēķinu

Bankas saites un kredītkaršu maksājumu risinājums noris EveryPay vidē un sadarbībā ar LHV.
Farm24 e-veikalam nav pieejas klienta bankas un kredītkartes datiem.

Preču transports, un cik tas maksās?

Transporta cenas tiek parādītas pirkumu grozā pirms pasūtījuma noformēšanas.

Preču saņemšanai ir sekojošas iespējas::

  1. Ieradīšos pēc preces pats – Farm24 noliktavas adresē: Pikk 37b, 73502 Ambla, Jervas pagasts. Noliktava ir atvērta P-Pk 8.00 - 17.00
  2. Ar kurjeru – uz izvēlēto adresi. Piegādes cena parādīta atbilstoši preču svaram (līdz 30 kg). Cena automātiski tiek parādīta pirkumu grozā. Piegādes laiks 2-3 darbadienas.
  3. Pakomātos izvēlē ir Smartpost, Omniva un DPD pakomāti. Cena tiek automātiski attēlota pirkumu grozā. Piegādes laiks 2-3 darbadienas.
  4. Uz paletes – Piemērots lielāku preču transportam. Cena parādīta atbilstoši reģionam, preču apjomam un svaram. Cena automātiski tiek rādīta pirkumu grozā. Piegādes laiks 2-4 darbadienas.
  5. FARM24 pievieno transporta cenu 1 darba dienas laikā – nepieciešams nestandarta vai ļoti lielu preču transportam. Šādu preču gadījumā nav iespējams automātiski noteikt cenu. Labākas cenas saņemšanai veicam cenas pieprasījumus dažādām transporta firmām un piedāvājam Jums izdevīgāko cenu.
  1. Transporta veidu izvēlei pirkumu grozā nepieciešams ievadīt pasta indeksu. Tad tiks parādīti iespējamie transporta risinājumi un cenas. No tām var izvēlēties piemēroto.

Cik ātri pasūtītā prece nonāks pie manis?

Preču noliktavas stāvoklis tiek rādīts pie preces info. Noliktavā esošās preces tiek izsniegtas 1 darba dienas laikā no rēķina apmaksas.

Nosūtām jums e-pastā apstiprinājumu par preces izsniegšanu un kodu pasūtījuma izsekošanai. No pasūtījuma izsniegšanas brīža līdz piegādei var aizritēt līdz 2 darba dienām.

Ja preces noliktavā nav, tad pie noliktavas stāvokļa tiek parādīts paredzamais piegādes laiks. Tādā gadījumā preces tiek piegādātas atbilstoši norādītajam piegādes laikam (uzskaite no rēķina apmaksas). Ja pasūtījumā ir preces ar dažādiem piegādes laikiem, tad viss pasūtījums tiek nosūtīts atbilstoši precei ar ilgāko piegādes laiku.